Ano
Ne

JE VÁM VÍCE NEŽ 18 LET?

Pivovar Ferdinand, s.r.o. dodržuje platný zákon o regulaci reklamy. Proto žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše internetové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Děkujeme, že máte zájem o náš pivovar. V současné době hledáme pro Prahu kolegu, který nám pomůže s chodem našeho pivního e-shopu ferdadomu.cz. Rozvoz probíhá pouze v Praze a nejbližším okolí, ve středu, v případě naplnění kapacity posilujeme o další den v týdnu.

Náplň práce

  • Samostatně vést obchodní případy, od poptávky, zpracování objednávky, natrasování do předání zboží zákazníkovi
  • Poskytovat podporu zákazníkům telefonicky, emailem
  • Poskytovat odborné produktové poradenství
  • Podílet se na dalším rozvoji služby
  • Administrativně vést sklad a zajišťovat skladové objednávky

Požadujeme

  • Spolehlivého, zodpovědného člověka schopného samostatné práce
  • Nadšeného, pracovitého, s nápady a chutí rozvíjet 8 let fungující rozvážkovou službu piva Ferdinand
  • S prozákaznickým a proaktivním přístupem, radostí s komunikace se zákazníky a kolegy
  • Ideálně zkušeného v obchodní profesi, zákaznickém servisu a rozvozu, se zájmem o pivo
  • Člověka zaměřeného na výsledek, s příjemným vystupováním
  • S uživatelskou znalostí PC
  • Časově flexibilního
  • S ŘP skupiny B a schopností se orientovat po Praze
  • Výhodou aspoň částečná znalost AJ

Nabízíme

  • Práci na DPP ve stabilní společnosti
  • V rozsahu 10 – 20 hodin týdně s možností rozšíření v budoucnu
  • Nástup dle dohody, možno ihned
  • Možnost seberealizace, kreativní práci
  • Zaškolení
  • Místo pracoviště Praha, okolí, částečně možno z domova
  • Přátelský kolektiv
  • Mobilní telefon
  • Mzdu 120 Kč/hod + prémie dle dosaženého obratu
  • Zvýhodněné ceny piva a dárkových předmětů Pivovaru Ferdinand

Napište nám na email: pallova@pivovarferdinand.cz nebo volejte na: 773692514

Pěkný

číslo

s

Matfyzem

více...