Hledáme spolehlivého pivního kurýra

Benešovský Pivovar Ferdinand je společností, která si zakládá na své tradiční výrobě piva, založené na poctivé řemeslné práci a kvalitních surovinách.

Jednou týdně (ve středu) rozvážíme po Praze objednávky našim zákazníkům z řad kaváren, menších provozoven, pivních obchůdků atd.

Co budete dělat?

V úterý večer na email obdržíte plán na příští den, povozní list. Ve středu ráno si vyzvednete auto (pickup), ve skladu na Praze 6, kde si převezmete zboží. Podle adres si sestavíte plán rozvozu. Zboží doručíte zákazníkům. Po zakončení rozvozu předáte auto. Některé objednávky zákazník platí bezhotovostně, některé hotově, hotovost bude poté zúčtována. Součástí práce je i skládání zboží v malém skladu a jeho vedení.

Hledáme

Šikovného, spolehlivého, komunikativního a zodpovědného člověka.

Pracovitého, v dobrém zdravotním stavu, který se nebojí vzít do ruky basu a poradí si i se sudem.

Pohodového člověka, který rád řídí auto i v pražském provozu a stále ještě mu zbývá dost dobré nálady, kterou je schopný předat jako bonus našim zákazníkům.

Nabízíme

Dlouhodobou brigádu ve stabilní společnosti v rozsahu minimálně jeden den v týdnu – středa.

Možnost začlenit se do týmu našeho obchodního oddělení, navýšení úvazku o účast na obchodních akcích.

Rozvoj spolupráce flexibilně podle Vašich možností

Možnost spolupráce na DPP nebo IČO

Odměna dle počtu odpracovaných hodin

Nástup možný ihned

Požadavky

Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B

Benefity

Naturální výhody

Mobilní telefon

Pro více podrobností pište na e-mail: vojtech@pivovarferdinand.cz, případně volejte 770 134 580.