Pivovarské slavnosti 2025

Pivovarské slavnosti 2025

V sobotu 6. září pivo poteče proudem, zahraje muzika, otevřeme sladovnu, varnu, sklepy a slavíme, jak to u Ferdinanda umíme. Přijďte si užít den plný chutí, živých tónů a dobré společnosti.

Vystoupí kapely: Reverie Band, Parafín, Cukletu, Martyho Banda, Bílá nemoc, Los Bananos, Hippie Chippies, Lahvátor, Emma Band nebo Reweer a jako host, bubenická show v podání ŠamanaMaya bubeníci Benešov

Na čepu: celý sortiment Pivovaru Ferdinand (nefiltrované speciály, bezlepkové pivo, Beer MIX z nealka a pomerančové limonády)

Ochutnáte masové i veganské burgery, grilované sýry, burgery s hovězím masem nebo trhaným vepřovým, domácí langoše, burek, srbské plejskavice, kuřecí kebab, grilované kýty či kančí klobásy, lívanečky a sladké palačinky. Nebude chybět točená zmrzlina ani čerstvá káva a zákusky.

Přihlaste se na prohlídku pivovaru a prozkoumejte unikátní humnovou sladovnu, varnu nebo ležácké sklepy. Exkurze je možné si i předem rezervovat nejpozději do 5. 9. 2025 do 15 hodin na e-mailu: ferdinand@pivovarferdinand.cz. Do předmětu pište REZERVACE SLAVNOSTI.

A pozor, kapacita je pro tyto on-line před rezervace omezená jen pro prvních 60 zájemců. Prohlídky začínají ve 13.00 a končí v 18.00.

Pivo si opět můžete nechat načepovat do vlastního skleněného půllitru, který bude k dostání přímo v areálu. Ochutnejte poctivé a neuspěchané pivo, které vaříme už od roku 1897. Dveře areálu se otevřou ve 12:30, zábava končí ve 22 hodin.

Děti i dospělí se můžou vyřádit ve fotokoutku. Zkusit můžete i stále oblíbenější beerpong pod hlavičkou www.unipong.cz.

Vstup 100 Kč. Děti zdarma.

Další tipy na kulturní akce na Kudyznudy.cz