Vánoční stromky a kapři u Ferdinanda

Pivovar Ferdinand navazuje na úspěšnou spolupráci s tuzemským pěstitelem vánočních stromků Lang a od neděle 1. prosince bude tak na pivovarském dvoře možné zakoupit tradiční symbol Vánoc.

 

Benešovský pivovar již po třetí uzavřel dohodu s největším Jihočeským pěstitelem vánočních stromků v České republice a dopřává místním lidem z Benešova, aby si zakoupili kvalitní vánoční stromky přímo od pěstitele. Každý návštěvník pivovaru bude mít možnost vybrat si ze tří druhů stromků a to smrk pichlavý, borovice černá nebo jedle kavkazská. Nejlevnějsí varianta vyjde na 280 Kč, nejdražší pak na 900 Kč. Pivovar svým zákazníkům při koupi stromku věnuje slevovou poukázku na nákup piva ve své pivovarské prodejně v Benešově a navíc každý dostane dvě lahve svých ležáků, jako dárek. Kdo nemá cestu do Benešova a chtěl by získat vánoční stromky Lang s pivem Ferdinand, může ještě navštívit Žďár u Protivína, nákupní zónu v Písku nebo Zavadilku v Českých Budějovicích.

 

Letošní novinkou na pivovarském dvoře je prodej živých kaprů z nedalekého Líšna. Ten se zde uskuteční ve dnech 21. -23. 12. 2019, vždy od 8.30 do 17.00.

 

Prodej vánočních stromků na dvoře pivovaru bude probíhat až do 23. prosince, denně od 8.00 - 18.00.

 

2.12.2019