Pivovarské slavnosti Ferdinand

Srdečně vás zveme na tradiční pivovarské slavnosti, které v sobotu 5. září 2020 oživí dvůr našeho pivovaru. Co všechno 29. ročník slavnostní nabídne? Těšit se můžete na všechny druhy piva Ferdinand a to i v nefiltrované podobě. Pro abstinenty jsme připravili několik druhů limonády Ferdináda, tradiční malinovku, mandarinku nebo stále více oblíbenou limonádu s příchutí bezinky.

 

Ke slavnostem a pivu samozřejmě patří i dobré jídlo. Na slavnostech si pochutnáte na grilovaných rybách, burgerech, pljeskavici, kýtě či kančí klobáse, palačinkách naslano i nasladko nebo točené zmrzlině či kávě. V každém rohu pivovarského dvora najdete dostatek možností, jak se posilnit před tancem pod podiem. Zábavu rozjede country kapela Farmáři, po které přijde na řadu folk-rocková jistota Bílá nemoc, svižná benešovská úderka Pigstyle, Driák z Lánova či rockabilly jízda v podání party The Rocket Dogz. Následně si vychutnáte pop-rockovou Zeleninu, řízný dívčí kvartet The Agony a k pivu dokonale padnoucí harmonikové punkery Tragedis. O závěr se postará stylově pojmenovaná kapela Lahvátor.

 

Během odpoledne můžete zajít také na prohlídku pivovaru, která se ovšem neobejde bez použití ochranné roušky obličeje. Pro případné zájemce budou rošky v prodeji přímo na místě. Na své si přijdou i děti, pro které bude nachystán dětský koutek. Nenechte si v této době tedy ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do míst, kde se vaří skutečné pivo. 

 

Prohlídky je možné předem rezervovat na emailu: ferdinand@pivovarferdinand.cz. Do předmětu pište REZERVACE.  A pozor, kapacita je omezená jen pro prvních 60 osob. Prohlídky začínají ve 13.30 a končí v 17.30. 

 

Pro aktuální informace sledujte náš Facebook, další najdete i na Kudyznudy.cz

 

Line-up:

 

13.00 Farmáři

14.00 Pigstyle

15.00 Bílá nemoc

15.45 bubenická show

16.00 Tragedis

17.00 The Rocket Dogz

17.45 bubenická show

18.00 Zelenina

19.00 The Agony

20.00 Driák

21.00 Lahvátor

7.7.2020

 

Letošní

Vídeňský 

ležák

v prodeji

 

 

 

více...