Pivovarské slavnosti Ferdinand

Srdečně vás zveme na tradiční pivovarské slavnosti, které v sobotu 5. září 2020 oživí dvůr našeho pivovaru. Co všechno 29. ročník slavnostní nabídne? Těšit se můžete na všechny druhy piva Ferdinand a to i v nefiltrované podobě. Pro abstinenty jsme připravili několik druhů limonády Ferdináda, tradiční malinovku, mandarinku nebo stále více oblíbenou limonádu s příchutí bezinky.

 

Ke slavnostem a pivu samozřejmě patří i dobré jídlo. Na slavnostech si pochutnáte na grilovaných rybách, burgerech, pljeskavici, kýtě či kančí klobáse, palačinkách naslano i nasladko nebo točené zmrzlině či kávě. V každém rohu pivovarského dvora najdete dostatek možností, jak se posilnit před tancem pod podiem. Zábavu rozjede country kapela Farmáři, po které přijde na řadu folk-rocková jistota Bílá nemoc, svižná benešovská úderka Pigstyle, Driák z Lánova či rockabilly jízda v podání party The Rocket Dogz. Následně si vychutnáte pop-rockovou Zeleninu, řízný dívčí kvartet The Agony a k pivu dokonale padnoucí harmonikové punkery Tragedis. O závěr se postará stylově pojmenovaná kapela Lahvátor.

 

Během odpoledne můžete zajít také na prohlídku pivovaru, která se ovšem neobejde bez použití ochranné roušky obličeje. Pro případné zájemce budou rošky v prodeji přímo na místě. Na své si přijdou i děti, pro které bude nachystán dětský koutek. Nenechte si v této době tedy ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do míst, kde se vaří skutečné pivo. 

 

Prohlídky je možné předem rezervovat na emailu: ferdinand@pivovarferdinand.cz. Do předmětu pište REZERVACE.  A pozor, kapacita je omezená jen pro prvních 60 osob. Prohlídky začínají ve 13.30 a končí v 17.30. 

 

Pro aktuální informace sledujte náš Facebook, další najdete i na Kudyznudy.cz

 

Line-up:

 

13.00 Farmáři

14.00 Pigstyle

15.00 Bílá nemoc

15.45 bubenická show

16.00 Tragedis

17.00 The Rocket Dogz

17.45 bubenická show

18.00 Zelenina

19.00 The Agony

20.00 Driák

21.00 Lahvátor

7.7.2020