Pivovarské slavnosti

Nahlédněte pod pokličku Pivovaru Ferdinand a přijďte se podívat, jak se vaří pivo

 

Srdečně vás zveme na tradiční pivovarské slavnosti, které v sobotu 7. září 2019 oživí dvůr benešovského Pivovaru Ferdinand. Co všechno 28. ročník slavnostní nabídne? Těšit se můžete na všechny druhy piva Ferdinand a to i v nefiltrované podobě. Pro abstinenty jsme připravili několik druhů limonády Ferdináda, tradiční malinovku, mandarinku nebo stále více oblíbenou limonádu s příchutí bezinky.

 

Ke slavnostem a pivu patří i dobré jídlo. V nabídce budou žebra s coleslawem, hovězí, vepřové i bezmasé burgery, domácí gulášová polévka, oblíbená plejskavice, rybí pochoutky a další dobroty. Milovníci sladkého se mohou těšit na domácí ovocné koláče, tvarohové řezy, kynuté buchty. 

 

O zábavu se postará devět kapel na dvou pódiích. Slavnosti zahájí country kapela Farmáři a po ní budou následovat kapely Pirates of the Pubs, Bílá nemoc, písničkář a frontman kapely Keks Štěpán Kojan, RockTom nebo brněnská kapela 13 Steps To Hell. Příznivci ska-punk uslyší a uvidí Žádnej Stres nebo kapelu A.T.D. Celý program uzavřou Rozjetý veverky, které jistě nenechají nikoho v klidu.

 

Odpoledne můžete zajít na prohlídku pivovaru, nasát zajímavosti a v soutěžích otestovat své znalosti o pivu, pivovaru, pivovarnictví, sladovně a sladovnictví. Pivovar otevíráme jen dvakrát do roka, tak si tuto jedinečnou příležitost nenechte ujít.

 

Program:

 

13.00 Farmáři

14.00 Pirates of the Pubs

15.00 Žádnej Stres

15.50 Sládkovo uvítání

16.00 Bílá nemoc

17.00 Štěpán Kojan

18.00 RockTom

18.45 Líšamani – bubenická show

19.00 A.T.D.

20.00 13 Steps To Hell

20.45 Líšamani – bubenická show

21.00 Rozjetý veverky

 

Pro více informací nás sledujte na FB

27.8.2019