Ano
Ne

JE VÁM VÍCE NEŽ 18 LET?

 

 

Pivovar Ferdinand, s.r.o. dodržuje platný zákon o regulaci reklamy. Proto žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše internetové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Pivovar Ferdinand podpoří hudební festival Tloskov Fest

Pivovar Ferdinand letos podpoří hudební festival Tloskov Fest, který se koná 1. června 2019 od 10 hodin v Tloskově. Festival se pořádá u příležitosti 60. narozenin tloskovského Centra sociálních služeb. Pivovar Ferdinand nabídne návštěvníkům vybrané pivní speciály a limonádu Ferdinádu.

 

Na tloskovském hudebním festivalu vystoupí řada známých hudebníků, mimo jiné Aneta Langerová, Tata Bojs, Horkýže Slíže či Ivan Hlas. Brány festivalového areálu se otevřou lehce po desáté dopolední a akce potrvá do půlnoci.

 

Vstupenky na festival koupíte v síti GoOut. Část výtěžku z akce putuje přímo na podporu sociálního centra, které nabízí chráněné bydlení pro lidi se zdravotním postižením, denní stacionář i odlehčovací služby. Děti do 8 let mají vstup zdarma, děti od 9 do 15 let a ZTP za 220 Kč. Běžné vstupné je 390 Kč v předprodeji a 450 Kč na místě.

 

Po konci festivalu bude zařízená autobusová doprava do Benešova u Prahy. Veškeré novinky můžete sledovat na facebookové události festivalu.

 

Přijďte do stanů Pivovaru Ferdinand za čerstvým pivem a vychutnejte si zážitek z kvalitní hudby plnými doušky. Srdečně vás zveme.

 

Pivovar Ferdinand

 

Benešovský pivovar Ferdinand založil roku 1897 arcivévoda František d’Este. Pivovar si zakládá na tradičních recepturách a vaření piva. Na špičkovou kvalitu dohlíží vrchní sládek Jaroslav Lebeda. Pod jeho rukama vzniká všech deset druhů piva, které Ferdinand vaří. Od klasické desítky a jedenáctky až po speciální polotmavé pivo Sedm kulí a jedinečné bezlepkové pivo. Součástí pivovaru je ojedinělá humnová sladovna, která vyrábí slad pro potřebu pivovaru. Zásobí ale rovněž další pivovary po celé České republice i v zahraničí. Pivovar Ferdinand ročně uvaří na 28 000 hektolitrů piva.

 

Pivovar Ferdinand spolupracuje s Centrem sociálních služeb Tloskov už víc jak pět let. Své produkty dodává i do kavárny, kde pracují klienti centra. „Tím navazuje Tloskov na svou historii. V odkazu významného rodu Řepů stálo přání, aby Tloskov nenakupoval pivo od cizáků,“ vysvětluje ředitel tloskovského Centra sociálních služeb Matěj Lipský.

 

www.tloskovfest.cz 

 

 

13.3.2019

 

Rozvoz piva

v Praze a okolí!

 

 

více...