Pivovar Ferdinand je oficiální partner MISS ČR

Benešovský pivovar Ferdinand je letos opět partnerem soutěže krásy Miss Czech Republic. Galavečer se koná 7. února v brněnské hale Zoner Bobbyhall. Pivovar tu představí mimo jiné svůj jedenáctistupňový světlý ležák a třináctistupňový polotmavý ležák v třetinkové lahvi.

 

Pivo už dávno není výhradou mužů. Orosený půllitr ocení také ženy, včetně těch nejkrásnějších. Benešovské pivo Ferdinand si letos může užít každý, kdo vyrazí na finálový galavečer soutěže krásy Miss Czech Republic 2019.

 

Pivovar Ferdinand v rámci galavečera představí své dva ležáky, jedenáctistupňový světlý ležák MAX a polotmavý speciál Sedm kulí v třetinkové lahvi. Chce tak posílit trh s lahvovým pivem a oslovit zákazníky, kteří si potrpí na elegantním provedení a svěží pivo. Jedenáctistupňový ležák vzniká z nově vyšlechtěné odrůdy žateckého chmele jménem Vital, který byl původně určen pro farmacii. Silný ležák Sedm kulí s přísadou bylin zase překvapí svou hořkosladkou vyváženou chutí. Základem piv je slad z humnové sladovny, která je součástí pivovaru.

 

Chcete se galavečera soutěže Miss Czech Republic zúčastnit? Sledujte facebookové stránky pivovaru, kde můžete soutěžit o VIP vstupenky. Výherci budou mít jedinečnou příležitost strávit večer v blízkosti hlavních osobností celé soutěže a po slavnostním vyhlášení se dostanou i na afterparty. Finálový večer bude živě přenášet hudební televize Óčko 7. února od 20:20.

 

O pivovaru:

Benešovský pivovar Ferdinand založil roku 1897 arcivévoda František Ferdinand d’Este. Pivovar si zakládá na tradičních recepturách a vaření piva bez kompromisů. Na špičkovou kvalitu dohlíží vrchní sládek Jaroslav Lebeda. Pod jeho rukama vzniká všech deset druhů piva, které Ferdinand vaří. Od klasické desítky a jedenáctky až po speciální polotmavé pivo Sedm kulí a jedinečné bezlepkové pivo. Součástí pivovaru je ojedinělá humnová sladovna, která vyrábí slad pro potřebu pivovaru. Zásobí ale rovněž další pivovary po celé České republice i zahraničí. Pivovar Ferdinand ročně uvaří na 25 000 hektolitrů piva.

 

Pivovar Ferdinand je partnerem soutěže Miss Czech Republic od roku 2017.

 

Více o soutěži najdete ZDE

18.1.2019