Kulturní akce s Pivovarem Ferdinand

Pivovar Ferdinand v následujících měsících podpoří mimo festivalu Tloskov Fest i řadu dalších kulturních a společenských akcí. Skutečné pivo budete moct ochutnat na Benešovském jarmarku či festivalu Open Door Hospital a Ferdinand Fest.

 

Ke skutečné kultuře patří skutečné pivo. Proto benešovský Pivovar Ferdinand podpoří hned několik akcí, které nabídnou bohatý kulturní a hudební program. Těšit se můžete třeba na:

 

1. května: Benešovský jarmark

 

Na benešovském Masarykově náměstí zahraje Aneta Langerová, Olympic či Žlutý pes. Těšit se můžete na stánkový prodej, tradiční řemesla a samozřejmě to nejčerstvější pivo od Ferdinanda.

 

31. května: Den otevřených dveří v Pivovaru Ferdinand

 

Zajímá vás, jak vypadá naše unikátní humnová sladovna? Chcete se setkat se sládkem a dalšími profesionály, kteří stojí za výrobou skutečného piva? Přijďte na Den otevřených dveří a nahlédněte pod pivovarskou pokličku. Samozřejmostí je ochutnávka piva. K tomu všemu vám opět zahraje Český šraml Honzy Slabého.

 

1. června: Open Door Hospital fest & Ferdinand 

 

Chcete se přijít pobavit a ještě přispět na dobrou věc? Stavte se na festivalu Open Door Hospital a Ferdinand Fest, který podpoří ORL oddělení benešovské nemocnice. Na benefičním koncertu, který se koná přímo v areálu pivovaru, nebude chybět naše pivo ani kultura. Vystoupí tu třeba populární benešovská kapela Ruce Nohy či punková legenda Plexis. Od 9 hodin se představí veteráni (automobily a motocykly) s datem výroby do roku 1965, kteří se následně utkají v závodě Ferdinandovy jízdy, zakončeném v Okrouhlici. 

 

6. července: Punkrock for Ferdinand

 

Pořádný večírek se chystá v červenci. Šestý ročník festivalu, který se koná přímo v pivovaru, nabídne vystoupení punkrockové kapely Punk Floid či hardcore kapely Hopes. Komu z tance vyschne v krku, může se osvěžit u jednoho z mnoha pivních stánků Ferdinand.

 

7. září: Pivovarské slavnosti, 28. ročník

 

Již tradiční akce, která na podzim opět oživí Benešov. Ochutnat můžete všechny druhy piva včetně speciálů i jedinečné nefiltrované pivo. Doplní ho prvotřídní občerstvení a kulturní program. Navíc si v soutěžích budete moci ověřit, kolik toho o pivovaru vlastně víte.

 

Na všechny akce vás srdečně zveme!

 

Aktuální informace hledejte na našem Facebooku nebo Instagramu

 

Naše akce najdete i na kudyznudy.cz

 

26.3.2019