4. září - Pivovarské slavnosti

Léto skončí, než se nadějeme. Ani pak ale nemusíte zoufat – první zářijová sobota totiž bude patřit oslavám piva. Benešovské pivovarské slavnosti začnou v areálu našeho pivovaru už ve 12.30 a jako každoročně, také letos nabídnou bohatý program i menu.

 

Těšte se na Ferdinandovy klasiky, ale i novinky. Ochutnejte nový speciál Pěkný číslo, který jsme vyvinuli pro pražský Matfyz, nebo řezanou jedenáctku. Nejlíp chutná ze skla – půllitr pořídíte přímo v areálu, najdete tu ale i "vratné" kelímky, jako suvenýr. K dispozici bude opět i samoobslužná myčka. Pro ty, kdo alkohol nechtějí nebo nesmí mohou sáhnout po nealko pivu a to i v bezlepkové variantě, limonádě Ferdináda až po čerstvou kávu.

 

Když se ozve hlad, sáhněte po rybích specialitách z místní rybárny Fish Tyrš, hamburgerech, plněných tortilách, kančí kýtě nebo třeba klobáse. Jídla bude dostatek – abyste měli z čeho brát energii k tanci. Na podiu se vystřídá hned několik hudebních žánrů, od country až po rock.

 

Zamířit můžete také na prohlídku pivovaru, chybět nebude ani zábava pro děti. Pro fanoušky humoru máme jedno překvapení. Na místě si můžou zakoupit knihu kreslených vtipů od malíře Radka Machaty. A rovnou si ji nechat podepsat.

 

Prohlídky je možné předem rezervovat na emailu: ferdinand@pivovarferdinand.cz. Do předmětu pište REZERVACE.  A pozor, kapacita je omezená jen pro prvních 60 osob. Prohlídky začínají ve 13.30 a končí v 17.30. 

 

Novinky a podrobný program sledujte na facebookové události. A prosíme, mějte u sebe platný negativní test nebo doklad o ukončeném očkování na covid-19. Ať si akci užijeme zodpovědně a společně si připijeme – hlavně na to zdraví. Těšíme se na viděnou!

 

Kdo kdy zahraje?

 

13:00

Fanda Tomášek a přátelé

14:00

Štěpán Kojan

15:00

Czech It

16:00

Bílá nemoc

17:00

Cuk Letu

18:00

A bude hůř

19:00

Lahvátor

20:00

Vojtaano

21:00

Circus Brothers

 

Pro další informace sledujte náš Facebook

26.7.2021