Ano
Ne

JE VÁM VÍCE NEŽ 18 LET?

 

 

Pivovar Ferdinand s.r.o. dodržuje platný zákon o regulaci reklamy. Proto žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše internetové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Soutěž

Soutěž o volné vstupy na festival Rockování 24. 8. 2013 Mnichovice u Prahy.

Výherci soutěže:

J. Švejnoha

V. Rufer

P. Srnová

Z. Staňková

M. Kraft

K. Pohlídalová

Výherci byli kontaktováni prostřednictvím emailu.

Soutěžní otázka: Pořadatel festivalu společně s naším pivovarem věnuje prvním příchozím na festival pivo zdarma. Tipnete si, kolik piv to celkem bude?

a) 150

b) 200

c) 100

Podmínka soutěže: Předmět emailu musí být označen „Rockování s Ferdou“. Volný vstup vyhraje nejrychlejších šest správných odpovědí. Email musí obsahovat jméno a příjmení soutěžícího.  Volný vstup bude k vyzvednutí na místě v pokladně festivalu na základě předložení průkazu totožnosti.

Správné odpovědi zasílejte do 18. 8. do 23h na email: soutez@pivovarferdinand.

8.8.2013

Seznam akcí

10.6.2017 Pochod s Ferdinandem - na Konopiště a zpět

Během pochodu účastníky čeká plnění různých úkolů a překvapení. Pochod je vhodný i pro rodiny s dětmi .

Podrobnosti upřesníme .
9.9.2017 Pivovarské slavnosti 2017

Tradiční Pivovarské slavnosti.

Začátek ve 12. hodin.

 

Zobrazit vše

Aktuality a tiskové zprávy

Nové pivo Ferdinand s přeškrtnutým klasem

Benešovský pivovar Ferdinand si nadělil ke 120. výročí od svého vzniku nový druh piva. Od června zařadí do sortimentu bezlepkové pivo, které je už devátým „bratrem“ v řadě skutečných piv. Je tak třetím tuzemským pivovarem, který vaří pivo bez lepku- glutenu. Výrobek patří do licenčního systému ELS, který je jednotný ve všech evropských zemích.

Pivovar získal vzácné deputátky

Benešovský pivovar Ferdinand získal žetony, které dostávali zaměstnanci pivovaru za první republiky jako deputát. Za jeden „poukaz“ si vyzvedli litr piva. Hodnota mincí může dnes znamenat jen pár stokorun, ale pro samotný pivovar má cenu velkou, především historickou.

Dětský den v Pivovaru Ferdinand nabízí zábavu pro děti i dospělé

Soutěže, hry a tvoření čekají na malé návštěvníky Dětského dne,  který se uskuteční v sobotu 18. června v Pivovaru Ferdinand v Benešově. Kromě sportovních disciplín si budou moci vyzkoušet také poznávací testy a zkoušky šikovnosti. Pivní korunky, které za to získají, si pak v krámku vymění za nějakou drobnost nebo poukázku na zážitek v podobě jízdy na koloběžce nebo střelby ze vzduchovky.

Zobrazit vše