Ano
Ne

JE VÁM VÍCE NEŽ 18 LET?

 

 

Pivovar Ferdinand s.r.o. dodržuje platný zákon o regulaci reklamy. Proto žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše internetové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Počátek 90.let znamenal pro Benešovský pivovar jedinečný vývoj. Vedení podniku načalo novou éru rozvoje společnosti postavenou na vysoké kvalitě vyráběných výrobků.

Nová obchodní známka "Ferdinand" spolu s novou obchodní a reklamní koncepcí přinesly v roce 1992 rekord v ročním výstavu piva 233 712 hl. 12% stupňové pivo Ferdinand bylo oceněno druhým místem v celostátní soutěži ČOI. V roce 1994 zahájil Benešovský pivovar výrobu 10% a 12% stupňového piva s názvem Staročeské pivo a doplnil tak řadu svých piv o další druh vedle již tradičně vyráběných světlých a černých piv pod názvem Ferdinand.

V roce 2004 byla změněna právní forma pivovaru z akciové společnosti na společnost s ručením omezeným.
V současné době pivovar vyrábí celkem deset druhů piv. Jsou to jednak piva světlá 10%,11%, MAX 11%, 12%, dále Tmavý ležák 11%polotmavý ležák 13% Sedm Kulí a světlý speciál 15% d´Este. V sortimentu najdete i nealkoholické bezlepkové pivo, bezlepkové pivo Premium 12% nebo klasické nealkoholické pivo. 

Pivovar také vyrábí vlastní limonády Ferdináda a to s příchutí pomeranče, maliny, koly a mandarinky, které prodavá v KEG sudech. Současný výstav se pohybuje okolo 25 000hl ročně.

Součástí pivovaru je i vlastní humnová sladovna, která vyrábí více než 2 200 tun sladu ročně.

dotace

Bezlepkové pivo
- Nealkoholické světlé

více...