Ano
Ne

JE VÁM VÍCE NEŽ 18 LET?

 

 

Pivovar Ferdinand s.r.o. dodržuje platný zákon o regulaci reklamy. Proto žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše internetové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Rock'n'Ride slibuje velkou podívanou

Rock'n'Ride slibuje velkou podívanou

Rock'n'Ride 

2. srpna 2014 v 16:00 hodin

FMX park „Kavčák“ nedaleko Benešova u Prahy

Kompletní informace o akci naleznete na www.rocknride.cz

Kde najdete hudbu, pivo a motocrossové špičky?  Rock'n'Ride je tu! 

Pro fanoušky nejsou jména Martin Koreň a Libor Podmol nijak cizí. Čeští reprezentanti v motocrossovém světě slaví úspěchy. Právě mistr světa a vítěz X- Games Podmol a exhibiční jezdec Koreň začali tradici setkávání motocrossových jezdců. A to už v roce 2006. Jejich iniciativa vyvrcholila v konání českého mistrovství. Toho letošního se zúčastní nejen legenda českého motocrossu Petr Kuchař, který jako první člověk v Evropě otočil backflip“ - salto vzad, ale i současné mezinárodní hvězdy ve Freestyle Motocrossu. Soutěž navíc doprovodí hudební festival. 

Loňské první oficiální Mistrovství České republiky v tréninkovém parku v Benešově u Prahy dalo dobrý základ nadcházejícím ročníkům. Závod byl velmi úspěšný. Libor Podmol a Martin Koreň proto letos spojili znovu své síly a společně začínají novou éru FMX akcí v Čechách! Bude to mix pravého závodění spolu s živou hudbou a atrakcemi pro diváky! Mladé rockové kapely, dobré jídlo, kempingování a na čepu oblíbený Ferdinand, který dá jízdě teprve ten pravý říz!  

24.7.2014

Bezlepkové pivo
- Nealkoholické světlé

více...

27. Pivovarské slavnosti

Kdy: 8.9.2018.
V kolik: 13:00 hod.

 

Kapely: Český šraml, Procity, Bílá nemoc, Lahvátor, Totální nasazení, Dukla Vozovna, Rozjetý veverky, Zelenina, Zakázaný ovoce

více...