Ano
Ne

JE VÁM VÍCE NEŽ 18 LET?

 

 

Pivovar Ferdinand, s.r.o. dodržuje platný zákon o regulaci reklamy. Proto žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše internetové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Pivovarské slavnosti

Nahlédněte pod pokličku Pivovaru Ferdinand a přijďte se podívat, jak se vaří pivo

 

Srdečně vás zveme na tradiční pivovarské slavnosti, které v sobotu 7. září 2019 oživí dvůr benešovského Pivovaru Ferdinand. Co všechno 28. ročník slavnostní nabídne? Těšit se můžete na všechny druhy piva Ferdinand a to i v nefiltrované podobě. Pro abstinenty jsme připravili několik druhů limonády Ferdináda, tradiční malinovku, mandarinku nebo stále více oblíbenou limonádu s příchutí bezinky.

 

Ke slavnostem a pivu patří i dobré jídlo. V nabídce budou žebra s coleslawem a opravdovým křenem, hovězí i bezmasé burgery, domácí gulášová polévka a další dobroty. Pro mlsouny chystáme cheesecaky, kynuté koláče či domácí italskou zmrzlinu.

 

O zábavu se postará devět kapel na dvou pódiích. Slavnosti zahájí country kapela Farmáři a po ní budou následovat kapely Pirates of the Pubs, Bílá nemoc, písničkář a frontman kapely Keks Štěpán Kojan, RockTom nebo brněnská kapela 13 Steps To Hell. Příznivci ska-punk uslyší a uvidí Žádnej Stres nebo kapelu A.T.D. Celý program uzavřou Rozjetý veverky, které jistě nenechají nikoho v klidu.

 

Odpoledne můžete zajít na prohlídku pivovaru, nasát zajímavosti a v soutěžích otestovat své znalosti o pivu, pivovaru, pivovarnictví, sladovně a sladovnictví. Pivovar otevíráme jen dvakrát do roka, tak si tuto jedinečnou příležitost nenechte ujít.

 

Pro více informací nás sledujte na FB

13.7.2019

Léto s Rádiem

Blaník a našim

Ferdinandem

 

 

více...